21 Yaşındaki Öğrenci İstediği Her Yerde Çalışarak Her Ay Nasıl 40.000 € Kazandığını Anlatıyor

- 'Her şey benim için bir sürpriz oldu! Ben sadece hobi ve seyahat harcamalarımı için biraz ekstra para kazanmak istemiştim'

H

aftalık Facebook canlı yayınında, 21 yaşındaki milyoner Kerem Tanrıkulu bize, dünyanın en egzotik yerlerini gezerken nasıl aylık ortalama 44 bin € kazandığını ayrıntılı olarak anlattı!

Bir gün internette gezinirken Bitcoin Millionaire Pro adında otomatik bir işlem platformu buldu. Bu platformun mantığı çok basitti: Herhangi bir insana, bitcoin dünyasında para kazanma fırsatı sağlamak. Hiçbir yatırım ya da teknoloji tecrübesi olmasa bile.

Şöyle oluyor: Bir kullanıcı bu platforma minimum 250 € olacak şekilde bir para yatırıyor. Sonra platform bünyesindeki otomatik bir al-sat algoritması yatırımcı için çalışmaya başlıyor. Mevcut verileri ve otomatik öğrenme özelliğini kombine ederek kullanan bu algoritma, dijital varlıkları düşük fiyattan alıp yüksek fiyata satmak için mükemmel zamanı biliyor ve kullanıcının kârını en üst düzeye çıkaracak şekilde al-sat yapıyor.

Başta, Kerem Bitcoin Millionaire Pro’yu ekstra birkaç bin lira kazanmak amacıyla kullanmış, ama çok geçmeden içindeki istek onu sahip olduğu tam zamanlı işini bırakmaya ve onun yerine "Günde 30 dakika çevrimiçi işlem" yapmaya itti. 6 ay sonra Kerem dünyayı dolaşırken ayda 40.000 € kazanıyor. Kerem haykırıyor. "İşlerimi yürütmek için tek ihtiyacım olan şey wifi, istediğim zaman dünyanın herhangi bir yerinde olabilirim!

“Haftada 3 kez golf oynuyorum ve genellikle okyanusa yakın bir yerde kalıyorum. Eğer bulunduğum yerde sıkılırsam, başka bir yere gidiyorum. Okumayı çok seviyorum, hatta kitap yazmaya bile başladım! Artık kendime çok zaman ayırabiliyorum, mükemmel bir yaşam şekli!”

Kerem platformun gücünü göstermek için Facebook canlı yayınında yeni bir hesap açtı ve 250 € yatırdı.


Kerem ‘ın yeni açtığı hesabına 250 € 'luk ilk yatırımından sonra, sistem ucuza alıp pahalıya satmaya başladı. 3 dakika içinde, parasını başarıyla 323,18 €'ya çıkardı. Yani tam 73,18 € kâr etmiş oldu!

Bitcoin Millionaire Pro sizin çin çalışır. Algoritma, kullanıcının kârını en üst düzeye çıkaracak şekilde satın almak (veya satmak) için mükemmel zamanı bilir.

Kerem ‘ın Facebook canlı yayınını izleyen herkes (biz dâhil) bu kadar kolay para kazanıldığını görünce çok şaşırdı ve etkilendi. Platform, tüm alım satım işlemlerini otomatik olarak hallediyor ve Bitcoin'in fiyatı oldukça değişken olduğundan, kâr etmek için sayısız fırsatları değerlendiriyor. "Değişkenlik iyidir!" diyor Kerem. "Aslında paramın çoğunu tam satışlar sırasında kazandım, çok basitti. Fiyatlar çılgınca dalgalanırken katılmak için gerçekten iyi bir zaman!"

Kerem canlı yayındaki insanların sorularını cevaplamadan önce yüzünde bir gülümseme ile "Sadece 8 dakika içinde 398,42 € 'ya çıktım" dedi.

2010 yılında Bitcoin'e sadece 100 € yatırım yapmış olsaydınız, şimdi 75 Milyon € kadarlık bir kâr payı elde etmiş olacaktınız!


Bitcoin Millionaire Pro'yu Şimdi Deneyin

Platformu kullanarak para kazanmanın gerçekten mümkün olup olmadığını görmeniz için sizlere Bitcoin Millionaire Pro'yu test etme imkânı veriyoruz


Şöyle ki: Platformun, bir kullanıcının elde ettiği kâr üzerinden % 2’lik bir komisyon talep ettiğini ve başlamak için minimum 250 €’luk bir para yatırmanız gerektiğini öğrendik. Bu para, işlem yazılımının alım satım için kullanacağı başlangıç yatırımınız olacaktır.

Ayrıca, Bitcoin Millionaire Pro'nun fiyat düştüğünde alıp fiyat yükseldiğinde satış yaparak para kazandığını öğrendik. Bu işlem al-sat olarak biliniyor ve platform otomatik olarak bunu sizin için yapıyor.

Bitcoin Millionaire Pro SONUÇLARIM 7 GÜN SONRASI: Bitcoin Millionaire Proile bir hesap açmaya karar verdim, ilk olarak 250 €’luk bir para yatırdım ve hesabımı aktif hale getirdim.

Canlı yayında, Kerem 3 dakika içinde 73,18 € kar elde edebilmişti, ancak süreç benim için çok daha uzun oldu. Platformun 80,19 € kâr elde etmesi 20 saat sürdü, ama bu bile benim için oldukça etkileyici idi!

Daha önce hiç Bitcoin alıp satmadım ve hayatımda aslında hiç ticaret yapmadım, ama burada kâr elde edebiliyordum.

Sonuçlarımı kontrol etmek için günde yaklaşık 5 dakikamı ayırdım ve 5 gün sonra, param 630 € gibi çok büyük bir miktara ulaştı. Bu ilk yatırdığım para üzerinden %252'lik bir artış demek oluyor. Bu platforma gerçekten inanmaya başladım.

7 gün sonra param 1.930 € 'ya kadar ulaştı. Bu noktada, bu parayı nasıl harcayabileceğimi düşünmeye başladım. Bu para, benim bir haftada normal şekilde çalışarak kazandığımdan daha fazla para demek ve bunun için ara sıra platformu kontrol etmek için sadece 30 dakikadan daha az zaman harcadım.

Hesabımı 15 gün aktif tutmaya karar verdim, çünkü ne kadar yükseğe gidebileceğini görmek istedim. Hesabım sonunda 7.380 €’luk bir zirveye ulaştı, ancak 79,51 € değerinde negatif işlem yaptı. İşlem günlüklerime baktım ve her işlemin kârlı olmadığını, bazılarının para kaybettirdiğini gördüm.

Platform sihirli bir şey değil, ancak işlemlerin %70'i kârlı neticeler verdi ve sonuçta 250 €'luk ilk yatırımım 7.300 € gibi bir değere ulaştı. Haftada 30 dakikadan az bir çalışma süresi harcadım ve kesinlikle ne teknik bir tecrübem vardı ne de yatırım konusunda uzmandım.

Aşağıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi, hesabımdan 7.300,59 €'yu çekmek için 'para çekme' işlevini kullanmaya karar verdim.

Paramı kolayca Bitcoin Millionaire Pro hesabımdan çekebiliyorum

Sonuçta, Bitcoin Millionaire Pro kullanarak 7.300,59 € kazandım. Okyanus ötesi bir tatilde harcamak için paramı çekmeye karar verdim. Geri döndüğümde, tatilimden geri kalan para ile Bitcoin Millionaire Pro'da kesinlikle yeniden yatırım yapacağım. Hatta işimi bile bırakabilirim!

Not: Paramın kişisel banka hesabıma yatırılması 48 saat sürdü.KENDİNİZ İÇİN Bitcoin Millionaire Pro DENEYİN

Kerem bize Bitcoin Millionaire Pro‘yu denemek için 15 özel davetiye verdi, ve bazıları hala kullanılabilir durumda.

Bitcoin Millionaire Pro'ya erişim mevcuttur

Bugün 1.301 kişi kaydoldu... Acele edin!

Bitcoin Millionaire Pro'yu Şimdi Deneyin

Hesabınıza kredi kartı veya banka havalesi yoluyla para yatırabilirsiniz.

Başlamak için üç adım var:

1. Bu Link Üzerinden (Önemli!) Kaydolun
2. Minimum 250 € Yatırın
3. Kâr elde etmek için Bitcoin İşlem Platformunu Kullanın

Not: Platform içindeki 'Para Çekme' düğmesini kullanarak kârlarınızı veya başlangıç mevduatınızı HERHANGİ bir zaman çekebilirsiniz

Adım 1: Ücretsiz Bir Hesap Açmak İçin Bilgilerinizi G

Adım 2: Minimum 250 € 'luk Başlangıç Mevduatınızı Yatırın


Adım 3: Kârınızı Çekin (veya daha fazla kâr elde etmek için yatırım amaçlı kullanmaya devam edin!)Bitcoin Millionaire Pro'yu Şimdi Deneyin

İlgili Linkler:
Bitcoin Millionaire Pro Resmi Sitesi

Bitcoin Millionaire Pro SONUÇLARI
KÂR: €5.552

Bitcoin Millionaire Pro'yu 2 haftadan biraz daha uzun süredir kullanıyorum ve 250 € 'luk ilk yatırımım şimdi 5.802 € değerinde. Bu, işte kazanabileceğimden çok daha fazlası”

Edric Güven
Istanbul

KÂR: 9.200 €

“Bir ayı aşkın bir Bitcoin Millionaire Pro kullanımım sonrasında 9.200 € 'dan fazla kârım var. Üstelik para kazanırken seyahat de edebiliyorum!”

Berk Denktas
Ankara

KÂR: 22.219 €

“Kullanımı çok kolay! Daha önce hiç buna benzer bir iş yapmamıştım, şimdi haftada 3.000 € 'dan fazla kazanıyorum ve hayattan zevk alıyorum!”

Melisa Özal
Toledo

KÂR: 41.943 €

Bitcoin Millionaire Pro’yu sadece iki haftadır kullanıyorum ve Amerika tatilimi şimdiden karşıladı."”

Sammy
Bucharest

KÂR: 7.521 €

“Para, para, para!”

Julia Keaton
Yerevan

KÂR: 58.744 €

“Bunu en iyi arkadaşımla birlikte yapıyorum ve birlikte 3 hafta sonra kâr ettik. İşlem robotu tüm işi sizin için yapıyor. Birlikte haftada 17.000 € 'dan fazla kazanç elde ettik”

Tom & Walter
Plovdiv

KÂR: 12.301 €

“Ben Bitcoin Millionaire Pro’yu bir arkadaşımdan öğrenmiştim ve onu öğrenmemle hayatım değişti. Bir aydan daha fazla bir süredir haftalık 2.000 € 'dan fazla para kazanıyorum, ve günde 30 dakikadan daha az zaman harcıyorum ”

Linda Vogel
Beruit

Özel Teklif

Tezcan Kurtoglu

Bitcoin Millionaire Pro'yu son birkaç haftadır kullanıyorum ve 2.300 € 'luk küçük bir KÂR elde ettim. Ben sevdim bu işi!

Reply. 12 minutes ago

Melisa Nazif

Bitcoin Millionaire Pro'yu projede gördüm ve dün kaydoldum, şu ana kadar yaklaşık 25 € KÂR’ım var.

Reply. 13 minutes ago

Birgül Eren

Bir arkadaşım bunu kullandı ve bana tavsiye etti, şimdi bakın neler oldu.

Reply. 25 minutes ago

Aras Ercan

Yatırımlarımla normal borsadan daha fazla KÂR elde ediyorum!

Reply. 46 minutes ago

Alim Gulden

Kullanımı çok kolay, sadece başlangıç miktarını yatırıyorsunuz ve robot işin geri kalanını sizin için yapıyor.

Reply. 1 hour ago

Yildiz Aydinlar

Ben haberlerde gördüm. Bu yazıyı paylaştığınız için teşekkür ederim!

Reply. 1 hour ago

Izzet Avci

Bitcoin hakkında çok şey duymuştum ve bir çok kişinin bu işi yaptığını biliyordum. Ben de deneyeceğim!

Reply. 2 hours ago

Devrim Bahadir

Bir hafta içinde 1.430 € 'dan fazla kazandım, işimden çıkmayı ve tam zamanlı olarak kullanmayı düşünüyorum.

Reply. 2 hours ago

Feray Saltik

İlk Bitcoin'imi dün aldım ve önümüzdeki birkaç gün içinde neler olabileceğini merak ediyorum.

Reply. 2 hours ago

Zel Tasdemir

Benim işime yaradı! Tam benim düşündüğüm gibi oldu. Bayağı kolaydı. İşe yarayan bir şey gördüğümde başkalarının da bilmesini isterim.

Reply. 2 hours ago

Derya Sancakli

Kaydolduğumda pek emin değildim, ama yine de yaptığım için çok memnunum. Son 2 saat içinde, platform üzerinden kazandığım 89 €’yu harcadım. Çok kolay ve çok hızlı. Daha kolayı olmaz!

Reply. 4 hours ago

Beren Muhtar

Başlangıç miktarımı yatırdım. Başlamak ve neler olacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

Reply. 6 hours ago

Defne Nazli

Bu, bitcoin'e yatırım yapmanın en kolay yolu, bu alanda hiç deneyimim olmamasına rağmen ben bile başarabildim.

Reply. 8 hours ago

© 2019 Telif hakkı. Tüm hakları saklıdır.